Sprauslu remonts

Sprauslu remonts dīzeļu un benzīna dzinējiem bez demontāžas.

Autoserviss "Autosaimnieks" piedāvā veikt dīzeļdzinēja un benzīna dzinēja sprauslu attīrīšanu bez demontāžas.  Sprauslu remonts ir dārgs pasākums. Lai izvairītos no liekiem tēriņiem, regulāra sprauslu attīrīšana ievērojami pagarina sprauslu ekspluatācijas laiku un taupu Jūsu degvielu. Piedāvājam veikt diagnostiku pirms un pēc attīrīšanas procedūras, lai pārliecinātos par rezultātu.

• Degvielas sistēmas tīrīšanas līdzeklis nogulšņu, piedegumu un aplikumu attīrīšanai no degvielas sistēmas.
• Līdzeklis jāizmanto ar Wynn’s RCP Fuel Serve aprīkojumu.
• Nepieļaut līdzekļa sajaukšanu ar degvielu! Neieliet degvielas tilpnē!
• Efektīvi attīra visu degvielas sistēmu bez demontāžas
• Atjauno inžektoru darbību - uzlabo degmaisījuma sadegšanu – samazina degvielas patēriņu un gāzu emisiju.

sprauslu remonts

IZMAKSAS

Sprauslas remonts ir galējais pasākums, jāsāk ar vienkāršo. Dīzeļu vai benzīna dzinēju sprauslu attīrīšanas pakalpojuma izmaksas atkarīgas no mašīnas dzinēja tilpuma, attīrīšanas procedūras ilguma un skaita. Papildus piedāvājam veikt atgāzu pārbaudi pirms un pēc procedūras.  Pakalpojuma izmaksas vieglām a/m svārstās no 50 -80 eiro. Šo pakalpojumu var veikt arī smagai tehnikai, traktoriem, lauksaimniecības tehnikai.

ATSAUKSMES

Interneta ļoti daudz pozitīvu atsauksmju par šo attīrīšanas procedūru.  Klejo uzskats, ka šāda procedūra visus netīrumus no bākas novirzīs uz sprauslas un tās sabojā. Automašīnas degvielas līnijas un bākā esošā degviela netiek izmantota. Sprauslu attīrīšanas procedūra notiek slēgtā ciklā pieslēdzot tikai degvielas sūkni dīzeļu a/m vai izmantojot WYNN'S speciālas iekārtas sūkni benzīna a/m.

ПРОМЫВКА ТОПЛИВНОЙ СИСТЕМЫ

INJECTION SYSTEM PURGE (ПРОМЫВКА ТОПЛИВНОЙ СИСТЕМЫ)

ДЛЯ БЕНЗИНОВЫХ ДВИГАТЕЛЕЙ

Wynn's Injection System Purge чистящее средство, для удаления грязи и отложений в бензиновых системах впрыска без разборки.

  • Очищает клапаны, инжекторы, камеры сгорания и другие детали топливной системы бензинового двигателя без демонтажа компонентов.
  • Восстанавливает распыл форсунок.
  • Улучшает соотношение баланса компрессии цилиндров.
  • Освобождет прилипающие выпускные клапана.
  • Улучшает соотношение баланса воздушно-топливной смеси.
  • Восстанавливает время впрыска до первоначального значения.
  • Восстанавливает хорошую работу двигателя.
  • Устраняет проблемы с самопроизвольной остановкой двигателя, неровными холостыми оборотами, а также плохую производительность двигателя вызванные загрязнением топливной системы.
  • Снижает токсичность выхлопных газов (CO и HC).
  • Безопасен для свечей зажигания и всей системы выхлопа.

ПРИМЕНИМОСТЬ

Может использоваться на всех топливных систем бензиновых двигателей таких как - карбюратор, постоянный впрыск, мульти-впрыск, моно-впрыск, прямой впрыск (GDI, FSI, …).
Рекомендуется проводить очистку каждые 20.000 - 30.000 км или при возникновении проблем: непостоянные холостые обороты, плохая приемистость или грязный.

УКАЗАНИЯ

Wynn's Injection System Purge для профессионального использования.
Применять только при помощи установок FuelServe.
Время обработки для оптимального результата: 30 - 60 мин. (Инструкция по применению- см. Инструкцию по применению к оборудованию Wynn's).

ОСОБЕННОСТИ

ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ СЕРИЯ

Все новые и подержанные автомобили чувствительны к качеству топлива, для получения оптимальной мощности двигателя и комфортного вождения компанией Wynn’s были разработаны химические присадки. Современные топливные системы имеют очень точную настройку, и поэтому они очень чувствительны к различного рода негативным воздействиям от химических реакций, происходящих в топливе. Это приводит к засорению топливной системы, плохой смазке, коррозии и другим проблемам. На подержанных автомобилях возникают проблемы с получением правильной топливной смеси (соотношения воздух / топливо) и эффективностью ее сгорания. Это происходит за счет накопления отложений в топливной системе и износа деталей.

Reāls piemērs no dzīves

Wynn's autoķīmija, ko atzina pat NASA

Autoķīmijas marka Wynn's radās pirms 76 gadiem, kad pensionētais advokāts Čestjens Vinzs (Chestien Wynn), kam pašam tolaik bija jau 70 gadu un padziļināta interese par smērvielām, atklāja «Wynn's Friction Proofing» eļļas formulu. Apstrādājot ar šo līdzekli metāla virsmas, tās kļuva mīkstākas un spēja labāk pretoties berzei un nodilumam. Kā bieži tolaik notika, Vinzs gluži vienkārši iepildīja savu maisījumu pudelēs un pats tirgoja tuvējām autodarbnīcām. Autobraucēji, kas bija izmēģinājuši jauno formulu, labprāt vēlējās iegādāties vēl, un tā aizsākās Wynn's kompānijas ceļš uz panākumiem. Pēc II Pasaules kara ražošana atsākās jau industriālos mērogos, savukārt Vinza dēls Karls ņēmās dažādos veidos pierādīt sava tēva izgudrojumu potenciālu. Viens no tiem ietvēra eksperimentālu lidmašīnas pārlidojumu ar pilnīgi sausu dzinēja eļļas karteri. Lai gan lidojums ilga tikai septiņas minūtes, ar to pietika, lai Karls pierādītu frikcijas eļļas pārliecinošās īpašības. Vēl lielāks izaicinājums bija divu identisku motoru iegremdēšana jūras ūdenī uz 14 dienām. Dzinējs, kas iepriekš bija apstrādāts ar Friction Proofing sastāvu, pēc izcelšanas būdams vēl mitrs, iedarbojās bez aizķeršanās.