Ritošās daļas diagnostika un remonts

Ritošās daļas diagnostika un remonts – ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem Latvijā.

Bojājumi vērsti ne tikai uz diskomfortu transportlīdzekļa vadīšanā, bet arī paaugstinātas bīstamības risku uz ceļa. Ņemot vērā mūsu ceļu stāvokli, regulāra pārbaude defektu noteikšanai būtu jāveic regulāri, ik pēc sešiem mēnešiem. Noteikt problēmu, sameklēt patieso cēloni un to novērst varēs kvalificēti mehāniķi. Ritošās daļas diagnostika un remonts ir mūsu autoservisa pamatvirziens.

ritosas_parbaude_1

Lai noteiktu cēloņus un apmēru mehānikas darbības traucējumiem, mūsu servisā pārbauda piekares sastāvdaļas tehniskā stāvokļa parametru kompleksu, ieskaitot diagnostiku. Mēs piedāvājam par pieņemamām cenām ritošās daļas tehnisko defektu diagnostiku.

Informatīva un progresīva metode auto veselības novērtēšanai ir ritošās daļas diagnostika uz statīva. Shaker simulē ceļa apstākļus un auto kustību, daudzu sensoru izejas parametru testēšanu un rezultātu nolasīšanu monitorā.
Ierīce spēj pārbaudīt transportlīdzekļa balstiekārtas detaļas, kas veido valdošo slodzi kustībā.

Pārbaude ir precīza un var atklāt pat slēptākos defektus, bojātās daļas vai šasijas vājās puses, kas paliks par problēmu tuvākajā nākotnē. Balstoties uz mērījumiem un reakcijas komponentiem, balstiekārtas vibrācijas rezultāti precīzi atspoguļo sistēmas stāvokli. Šī procedūra jāveic tikai auto servisos, kur mehāniķi ir ar nepieciešamajām prasmēm un zināšanām, lai droši veiktu darbības un adekvāti interpretētu datus.

Mūsu servisā diagnozi un pakalpojumus veic pieredzējuši meistari, izmantojot modernas iekārtas, augstas kvalitātes izejmateriālus un rezerves daļas.

Regulāra piekares pārbaude mūsu auto darbnīcā, savlaicīgs remonts tā sastāvdaļām, izmantojot augstas kvalitātes rezerves daļas, nodrošinās izturību un komfortablu auto ekspluatāciju. Mūsu mājaslapā var pierakstīties uz savirzes-sagāzuma regulēšanu, autoservisā bez kavēšanās un vilcināšanās tiks veikta pielāgota izlīdzināšana par patīkami zemām cenām. Remontēt aizmugurējo piekari par izdevīgām cenām varat mūsu autoservisā. Mūsu mehāniķi zina savu darbu, neizgudro problēmas, kas nepastāv, neaizkavē darbus. Mēs garantējam kvalitatīvu pakalpojumu par godīgu cenu. Mēs strādājam atklāti: nekādu lieku manipulāciju ar auto remontu, slēptu uzcenojumu un nepārskatītu darba norunu.

Sagatavosim tehniskai apskatei ātri un kvalitatīvi.

 • Ritošās daļas diagnostika un remonts
 • Dzesēšanas sistēmas remonts
 • Izplūdes sistēmas remonts
 • Bremžu sistēmu pārbaude un remonts
 • Izplūdes gāzes CO līmeņa pārbaude un regulēšana
 • Korozijas novēršana
 • Sliekšņu remonts
 • Lukturu pulēšana
 • Datordiagnostika
 • Auto elektriķa pakalpojumi
 • Degvielas sistēmas remonts
 • Sajūga nomaiņa

Garantējam kvalitāti un izpildītu darbu norunātajos termiņos. Mēs augstu vērtējam savu reputāciju, tāpēc sniedzam garantiju uz visiem remonta darbiem, ko veicam mūsu auto centrā. Mēs cenšamies strādāt tā, lai Jūs saņemtu ne tikai auto labā stāvoklī, bet arī paši izjustu gandarījumu, par mūsu autoservisa attieksmi un paveikto darbu kvalitāti. Ritošās daļas pārbaude izmaksā 10 eiro. Ja pēc defektācijas auto īpašnieks piekrīt auto remontam, tad par pārbaudi nav jāmaksā. 

Слесарный ремонт в автосервисе Autosaimnieks

Наш автосервис  специализируются на слесарном ремонте машин японских и европейских брендов. Мы предлагаем следующие услуги:

- регулярное ТО;

- замену масла, фильтров, колодок, свечей;

- отладку ходовой и тормозной систем, а также подвески;

- замену рычагов, амортизаторов, системы питания, коробки передач;

- устранение неполадок в выхлопной, топливной и холодильной системах;

- диагностику электроприборов.

- полная подготовка вашего автомобиля к прохождению техосмотра.