Auto kondicionieris

Automašīnu gaisa kondicioniera uzpilde

Automašīnas gaisa kondicionieru uzpilde un regulāra automašīnas gaisa kondicionēšanas sistēmas apkope ir nepieciešama, lai vienmērīgi un nepārtraukti nodrošinātu auksta gaisa padevi pasažieru nodalījumā.

Auto kondicionieru sistēmu diagnostika, remonts uz uzpilde mūsu servisa centrā Autosaimnieks

Automašīnas kondicioniera uzpildīšanai ir jāievēro noteikti noteikumi un ražotāja ieteikumi. Ir svarīgi aizpildīt augstas kvalitātes freonu, kas nodrošina stabilu gaisa kondicionētāja darbību un nerada draudus citiem. Mēs izmantojam R134 tipa aukstumaģentu. Tas ir neuzliesmojošs un drošs cilvēkiem.

Ja, ieslēdzot gaisa kondicionieri, no deflektora salonā rodas nepatīkama smaka, tas norāda uz smagu iekārtas piesārņojumu. Smaržu izskalo uzkrātie mikrobi. Tie ne tikai rada neērtības pasažieriem, bet arī apdraud viņu veselību, iekļūstot elpošanas traktā. Baktēriju tīrīšana palīdzēs atbrīvoties no baktērijām un nomainīs salona filtru. Autoserviss "Autosaimnieks" kvalitatīvi un lēti atjaunos jūsu gaisa kondicioniera svaigumu un aukstā gaisa plūsmu.

kondicionieru uzpilde

Mūsu pakalpojumi

Automašīnas gaisa kondicionētāja uzpildīšana un diagnostika.

Mēs uzpildām gaisa kondicionēšanas sistēmas visiem automašīnu modeļiem par pieņemamām cenām. Automašīnu gaisa kondicionētāju uzpildīšana jāveic precīzi! Atkāpe no noteiktā freona daudzuma var būt postoša visai sistēmai. Mūsu serviss ir aprīkots ar specializētu aprīkojumu, kas ļauj ātri un precīzi piepildīt dzesēšanas šķidrumu jūsu mašīnas gaisa kondicionētājā.

Kondicionieru uzpilde izmaksas kopā ar eļļas un freonu uzpildi sastāda aptuveni 45-65 eiro. Mēs vienmēr pārbaudām sistēmas hermētiskumu un uzpildām ar krāsvielu.

Ja ir nepatīkama smaka, varat pasūtīt salona dezinfekciju. Dezinfekcijas cena ir  50 eiro, un salona filtra nomaiņa maksās no 10 eiro. atkarībā no automašīnas modeļa un izvēlēta filtra (ar vai bez ogles filtrācijas elementa). Ja vēlaties noskaidrot, cik maksā sava modeļa gaisa kondicionētāja uzpildīšana, varat pasūtīt atzvanīšanu, aizpildot pieteikumu vietnē.

Kondicioniera darbības traucējumu gadījumā varat pieprasīt sistēmas diagnostiku. Mēs palīdzēsim jums ātri un lēti noteikt nepareizas sistēmas darbības cēloni. Diagnozes izmaksas ir no 25 eiro. Turklāt mēs sniedzam radiatoru skalošanas pakalpojumus. Pakalpojuma cena ir no 50 eiro.

kondicionieris

Ieteikumi automašīnu īpašniekiem.

Lai nodrošinātu stabilu sistēmas darbību un saglabātu komfortu salonā, ir nepieciešama regulāra automašīnas gaisa kondicionētāju uzpildīšana un sistēmas apkope. Tas attiecas arī uz jaunām automašīnām, kuras iegādājas salonā.

Katru sezonu ir nepieciešama diagnostika un freona daudzuma pārbaude. Visas gaisa kondicionēšanas problēmas parādās, parasti pēc ziemas. Tāpēc negaidiet karstumu, bet nekavējoties steidzieties pie mums uz servisu.