Ģeneratoru remonts

Kvalitatīvs ģeneratoru remonts Dārzciemā. Būs ka jauns + 1 gads garantija.

ģeneratoru remonts
ģeneratoru remonts - šādi izskatās ģenerators pēc remonts

Mēs remontējam starterus un ģeneratorus visu veidu transportlīdzekļiem. Mūsu autoserviss nodrošina agregātu noņemšanu un uzlikšanu īsākajos termiņos. 99% ir pieejamas visas nepieciešamas detaļas.

Automašīnas ģenerators nodrošina akumulatora jaudu un enerģiju elektriskajām ierīcēm. Šīs ierīces darbības traucējumi traucē svarīgu automašīnas sastāvdaļu darbību: borta dators, aizdedzes sistēma, apgaismes ierīces. "Autosaimnieks" remontdarbnīcu speciālisti ir gatavi veikt ģeneratoru un auto diagnostiku un remontu: profesionāli, cik ātri vien iespējams un par pieņemamu cenu.

ģenerators

Lai noteiktu darbības traucējumus un attiecīgi remonta izmaksas, vispirms jāpārbauda darbības parametri un vienības galveno komponentu integritāte. Diagnostikas procesā mūsu remonta tehniķi mēra lauka tinumu, taisngrieža diožu pretestību. Uz īpaša statīva zem slodzes nosakiet releja regulatora darbību. Vizuāli novērtējiet suku nolietošanās pakāpi un konstrukcijas elementu, īpaši gultņu un skriemeļa, vispārējo stāvokli. Saskaņā ar pārbaudes / diagnostikas rezultātiem mēs izvēlamies optimālu remonta veidu automašīnas ģeneratoriem, ja nepieciešams steidzams remonts vai remonta un restaurācijas darbu izmaksas pārsniedz jauna ģeneratora iegādes cenu, mēs klientam piedāvājam nomainīt līdzīgu jaunu agregātu vai iepriekš atjaunotu ģeneratoru, kuram ir veikta pilnīga izejas kontrole, lai nodrošinātu atbilstību darbības parametriem un atsauces parametriem. indikatori, kas norādīti ražotāja specifikācijās. Ar remonta izmaksām var iepazīties šeit

ģeneratoru stends
ģeneratoru stends