filtru maiņa

Visu veidu automašīnas filtru maiņa

Mūsu autoserviss piedāvā veikt filtru maiņa Jūsu automašīnai. Nodrošinām auto rezerves detaļu piegādi 1-2 stundu laikā. Noliktavās vairāk ka 1000000 rezerves detaļu. Autoserviss „Autosaimnieks” diagnosticē un remontē visas automašīnu markas neatkarīgi no to vecuma, nobraukuma, iegādes vietas vai remonta apjomīguma. Diagnostikas gaitā var konstatēt bojājumus, kurus citādi nav iespējams atklāt. Veicam dzinēja diagnostiku, pārnesumkārbas diagnostiku, automašīnas riteņu ģeometrijas regulēšanu, elektronisko un drošības sistēmas diagnostiku. Mūsu servisa pieredzējušie un zinošie meistari pārbaudīs un saremontēs automašīnu ritošo daļu, dzinējus, pārnesumkārbas, elektrosistēmas, degvielas sistēmas. Regulāra apkope samazina automašīnas nodiluma radītu bojājumu rašanās draudus.

Regulārās nepieciešamās apkopes laiks ir atkarīgs no auto nobraukuma vai no noteiktā laika posma pēc pēdējā apkopes datuma – atkarībā no tā, kurš iestājas pirmais. Mūsu serviss dod priekšroku kvalitatīvām rezerves daļām, kas ir atbilstošas attiecīgajam auto modelim un markai, atrodam un novēršam pat sīkākos bojājumus, veicam nodilušu un bojātu detaļu nomaiņu pret jaunām. Mūsu personāls ir kvalificēts, ar nepieciešamajām zināšanām un serviss aprīkots ar mūsdienīgu aprīkojumu un instrumentiem. Pēc katras apkopes mehāniķi veic testa braucienu, lai pārliecinātos, ka apkope ir veikta kvalitatīvi. Mūsu mērķis ir piedāvāt kvalitatīvi veiktu darbu un profesionālu apkalpošanu, lai radītu klientam vēlmi atgriezties pie mums arī turpmāk. Mūsu uzdevums ir piedāvāt klientiem vislabāko un vajadzībām atbilstošāko risinājumu par saprātīgām cenām.

Piedāvājam iegādāties un uzstādīt filtru Jūsu automašīnai.  

1. Gaisa filtru maiņa;

2. Salona filtru maiņa;

3. Eļļas filtru maiņa, arī pašas eļļas maiņa - lai dzinēju aizsargātu un ļautu tam darboties bez problēmām, ieteicams regulāri mainīt eļļu;

4. Degvielas filtru maiņa.