Bremžu sistēmas apkope un remonts

Bremžu kluči 

Bremžu sistēmas elements, kas ir tieši iesaistīts riteņu kustības pārtraukšanas procesā. Tomēr laika gaitā, tie dilst – samazinās šī berzes materiāla biezums, un tas var nodilt pilnībā. Šādas nodilušas detaļas var sabojāt diskus un bungas. Šādā gadījumā, būs nepieciešami vairāki dārgi remonti. Bet bīstamākais nav zaudēt naudu, bet gan tas, ka samazinās transportlīdzekļa drošība. Kvalitāte un bremžu kluču stāvoklis ir tieši saistīts ar efektīvu bremžu nostrādāšanu.

bremzu kluci
Bremžu kluči

Bremžu kluču maiņas procedūra ir nepieciešama ikvienam automobilim. Katras bremžu sistēmas elementu stāvoklis, jo īpaši, kas ir atbildīgs par auto apstāšanos, ir nepieciešama pastāvīga kontrole. Autoserviss piedāvā bremžu kluču maiņu par optimālu cenu un ar kvalitātes garantiju veiktajam darbam.

Veikt pilnu apkopi vai atsevišķus darbus, kas iekļauti reglamentā, varat mūsu autocentrā. Kluču nomaiņa ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties var vietnē vai pa tālruni. Nomainīt nolietotās bremžu uzlikas mūsu autoservisā ir iespējams par konkurētspējīgām cenām, ar garantiju un kvalitāti.

Mūsu servisā varat savest kārtībā bremžu sistēmu, veikt apkopi un nomainītu bremžu klučus. Mēs piedāvājam:

 • augstas kvalitātes darbu;
 • paveiktu darbu norunātajos termiņos;
 • detaļas par ražotāju cenām;
 • garantiju uz visa veida darbiem.

Bremžu diski

Galveno bremžu sistēmas nodiluma pazīmi norāda bremžu pedāļa pulsācija, kā arī tās bremžu pedāļa vibrācija.

 • veicot avārijas bremzēšanu (braukšanas laikā strauji nospiežot pedāli), tiek dzirdama čīkstēšana, grabēšana un citas nevajadzīgas skaņas. Tas norāda, ka nepareizi bremžu kluči pieskaras bremžu diskam, radot nodilumu. Varbūt arī tas ir detaļu neatbilstība diskam sliktas kvalitātes bremžu kluču dēļ. Sistēmas darbības traucējumi ir arī ilgs bremzēšanas ceļš
 • vremžu vibrācija un skrāpējums norāda uz palielinātu bremžu uzliku nodilumu, bremžu trumuļu ovālumu vai disku krampjiem. Mūsdienu mašīnas ir aprīkotas ar bremžu nodiluma sensoriem. Iedegts indikators norāda uz nomaināmo kluču nodilumu
 • vremzēšanas laikā stūres rata vibrācija signalizē par disku deformāciju. Lielā ātrumā nospiežot bremžu pedāli, automašīna slīd uz sāniem un, iespējams, griežas uz sausa ceļa.
 • vizmugurējo bremžu izmantojamību var pārbaudīt šādā veidā: iedarbiniet automašīnu atpakaļgaitā un nospiediet bremžu pedāli. Ja automašīna nevēlas apstāties, tas norāda uz aizmugures bremžu sistēmas darbības traucējumiem.

Uzskaitītās pazīmes ir netiešas, vizuālas. Galvenie disku darbības traucējumi tiek atklāti to tiešās pārbaudes un nolietojuma noteikšana.

bremzes 1
Bremžu diksi

Maksimāli uzticamākais risinājums auto remontam ir piemērots autoserviss, kur Jūs apkalpos kvalificēti un diplomēti speciālisti ar pieredzi. 

Mūsu uzņēmums gadu laikā ir kļuvis par populāru auto pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā pilnu pakalpojumu paketi, tehniskās apkopes, diagnostiku un remontu visu marku automašīnām. Kādas priekšrocības ir mūsu klientiem?

 • Darbu izpilde maksimāli īsā laikā.
 • Nodrošinām ar augstas kvalitātes pakalpojumiem.
 • Mūsu kompānijas garantija.
 • Kvalitatīvas rezerves daļas un materiāli.
 • Kompetents un pieredzes bagāts personāls.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs varat būt droši, ka automašīnas remonts tiks veikts visaugstākajā līmenī, un Jūsu "dzelzs zirgs" būs labās un gādīgās rokās. Mēs esam gatavi sniegt visus pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnas remontu. Maksimāli pilnā pakalpojumu pakete novērsīs nepieciešamību apmeklēt citus autoservisus Latvijā!

Bremžu suporti

Noķīlējis vai bojāts suports? Nesteidzieties to mainīt! Varbūt jums ir nepieciešams suporta remonts. Dažreiz gadās, ka bremžu suports pārstāj funkcionēt. Bieži vien autoserviss vienkārši piedāvā nomainīt pašu bremžu suportu, kas ir samēra dārgs pakalpojums. Mēs, savukārt, ierosinām salabot suportu vai atjaunot rūpnīcas stāvokli, nomainot palīgmateriālus. Proti - manžetes, vadīklas, o-gredzeni, virzuļi un citas detaļas pēc vajadzības! Vairumā gadījumu šī procedūra palīdz izvairīties no dārga suporta nomaiņas. Mūsu uzņēmumā mēs paši noņemsim bremžu suportu, salabosim un uzliksim atpakaļ iedodot 1 gadu garantiju.

bremšu
Bremžu sistēma

Bremžu cauruļvadi

Bremžu cauruļvadu maiņa un remonts. Mūsu autoserviss veiks bremžu cauruļvadu maiņa jebkuram auto.