Plānotās tehniskās apkopes laikā obligāti jāpārbauda un jānomaina priekšējie un pakaļējie bremžu kluči. Procedūra ir nepieciešama ikvienam automobilim neatkarīgi no tā vai tā būtu Lada Kalina vai Chevrolet Camaro. Katras bremžu sistēmas elementu stāvoklis, jo īpaši kas ir atbildīgs par auto apstāšanos, ir nepieciešama pastāvīga kontrole. Autoserviss piedāvā priekšējo bremžu kluču maiņu par optimālu cenu un ar kvalitātes garantiju veiktajam darbam.

Kāpēc jāmaina priekšējie bremžu kluči

Kvalitāte un bremžu kluču stāvoklis ir tieši saistīts ar efektīvu bremžu nostrādāšanu. Uz priekšējiem mehānismiem gulstas lielākā daļa slodzes bremzējot. Šāda situācija noved pie neizbēgamas detaļas nolietojuma. Cēloņi priekšlaicīgam detaļas nodilumam:

  • detaļu kvalitāte;
  • agresīvs braukšanas stils ar strauju bremzēšanu.

Lai uzlabotu drošību un izslēgtu nepieciešamību pārlieku bieži mainīt klučus ieteicams izvairīties no abiem šiem faktoriem. Tas nozīmē, ka ir vērts iegādāties rezerves daļas, firmu veikalos un no pārbaudītiem zīmoliem. Pretējā gadījumā jums bieži  nāksies maksāt par jauniem bremžu klučiem un to uzstādīšanas  procesu. Kluču nodilums var sabojāt bremžu diskus. Šī problēma ir daudz nopietnāka un prasa lielas remonta izmaksas.

Cik bieži jāmaina bremžu kluči

Nepieciešamību nomainīt bremžu klučus automobīļa priekšējiem riteņiem tiek noteikta pēc uzliku materiāla nodiluma. Kritiskākais aiztāšanas brīdis ir, ja materiāla biezums bez metāla daļas ir sasniedzis 1-1,5 mm. Tomēr, ieteicams nepieļaut šāda līmeņa nodilumu un sistemātiski to aizstāt. Priekšējo bremžu kluču nodilums nav remontējams, tāpēc mūsu autoserviss piedāvā ātru un kvalificēta detaļu nomaiņu.

Procedūrai tiek noteikti aptuveni darba termiņi, kas var ievērojami atšķirties no reālajiem:

  • iekšzemes automašīnām - ik pēc 10-15 tūkstošus kilometru;
  • automašīnām – 15-20 tūkstoši km;
  • sporta – 5 tūkstoši kilometru.

Ja tehniskās apkopes regula paredz lielāku intervālu maiņu, ir vērts pakonsultēties ar pieredzējušiem meistariem, veikt tehnisko apkopi un kontrolēt bremžu un to elementu stāvokli.

 Izmaksas priekšējo bremžu kluču nomaiņa

Ņemot vērā ka konstrukcija un piekļūšana bremžu mehānismiem dažādiem automašīnu modeļiem nozīmē atšķirīgu sarežģītības pakāpi, procedūras izmaksas līdz ar to būs atkarīgas no tā. Cenā var būt iekļautas pašas detaļas izmaksas, kas jānomaina pret nolietotajām, ja būsiet pasūtījis pakalpojumu « zem atslēgas ». Ar šo darbu izmaksām var iepazīties autoservisa mājas lapas sadaļā cenas vai pa norādīto tālruni.

Kur nomainīt priekšējos bremžu klučus

Veikt pilnu apkopi vai atsevišķus darbus, kas iekļauti reglamentā, varat mūsu autocentrā. Priekšējo kluču nomaiņa ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties var vietnē vai pa tālruni.