Auto diagnostika

Autoservisā „Autosaimnieks” veicam auto diagnostika, elektronisko un drošības sistēmu diagnostiku un remontu visu marku un izlaiduma gadu automašīnām, kuru gaitā pārbaudām: bremžu pretbloķēšanas sistēmas (ABS) darbību, elektroniskās vilces spēka kontroles (TRC) un bremžu spēka sadales sistēmas (EBD) darbību, automašīnas stabilitātes kontroles sistēmas (VSC) darbu, ģeneratoru, starteru, gaisa drošības spilvenu un drošības jostu darba kārtību.

Automašīnu diagnostikas veikšanā, esam uzkrājuši bagātīgu pieredzi. Piedāvājam šādus auto diagnostikas pakalpojumus: Dzinēja darbības pārbaude, gaismas lukturu regulēšana, kondicioniera sistēmas pārbaude un remonts, stiklu elektronisko pacēlāju sistēmas remonts, balstiekārtas remonts, kļūdu nolasīšana un dzēšana u.c. pakalpojumus.

auto diagnostika 3
auto diagnostika

Kompjūterdiagnostika lieliski palīdz noteikt un laicīgi novērst bojājumus, kas visbiežāk vizuāli nemaz nav pamanāmi. Mūsdienu auto lielākoties sastāv no elektronikas, kas nodrošina precīzu sistēmas darbību un komfortablus apstākļus auto vadītājam un pasažieriem. Lai atklātu bojājumus ir jāveic diagnostika, pēc kuras vadoties  mēs veicam tīrīšanu, pārbaudām detaļu nolietojumu un ja tas ir nepieciešams, veicam tās nomaiņu.

Mūsu serviss piedāvā veikt pilnu auto apkopi no auto diagnostikas līdz kapitālam remontam, ir aprīkots ar profesionālu un mūsdienīgu aprīkojumu, kā arī pie mums darbus veic zinoši un pieredzes bagāti meistari. Mums ir individuāla pieeja katram klientam un viņa auto apkalpošanā. Sniegsim Jums kvalitatīvus pakalpojumus ar garantiju par patīkamām cenām, kā arī dosim Jums padomus auto ekspluatācijas jautājumos.

Kompetence un profesionālisms ir kvalitatīvas apkalpošanas pamats. Mēs vienmēr esam pieejami saviem klientiem. Mūsu servisā apkope/remonts tiks veikts kvalitatīvi, lai Jūsu auto būtu gatavs atkal droši doties ceļā.  

auto diagnostika
auto diagnostika

 

Auto diagnostika:

 • - dzinēja datordiagnostiku;
 • - elektroiekārtas diagnostika un remonts;
 • - signalizācijas uzstādīšana;
 • - bremžu sistēmas, ABS diagnostika un remonts;
 • - kondicionēšanas sistēmas diagnostika, uzpilde un remonts;
 • - gāzu sadales mehānisma siksnu maiņa;
 • - elektroinstalācijas remonts;
 • - vadības bloku maiņa, pārkodēšana, adaptācija.

autodiagnostika riga
auto diagnostika riga

Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu par pieejamām cenām:

 • -              Dzinēja dator diagnostika 
 • -              Ātrumkārbu diagnostika un remonts
 • -              Ritošās daļas remonts 
 • -              Elektriķa pakalpojumi / elektrosistēmu remonts
 • -              DPF filtru tīrīšana un atslēgšana
 • -              Savirze
 • -              Bremžu sistēmas remonts un apkope
 • -              Komerctransporta remonts
 • -              CO regulēšana
 • -              Gāzes iekārtu apkope un regulēšana
 • -              Turbīnu remonts
 • -              Kondicionieru uzpilde
 • -              Starteru un ģeneratoru remonts

Garantējam kvalitāti un izpildītu darbu norunātajos termiņos. Mēs augstu vērtējam savu reputāciju, tāpēc sniedzam garantiju uz visiem remonta darbiem, ko veicam mūsu auto centrā. Mēs cenšamies strādāt tā, lai Jūs saņemtu ne tikai auto labā stāvoklī, bet arī paši izjustu gandarījumu, par mūsu autoservisa attieksmi un paveikto darbu kvalitāti.

Auto diagnostika. Mūsdienu automašīnas ekspluatācijas apstākļos datoru diagnostikai ir īpaša nozīme. Tā sauktie “garāžas” automašīnu apkopes centri pamazām izzūd, jo tie nespēj piedāvāt klientam nepieciešamo pakalpojumu klāstu. Nav noslēpums, ka datordiagnostika tiek veikta, izmantojot dārgas iekārtas, kurās var investēt tikai specializēti, veiksmīgi uzņēmumi. Autoserviss "Autosaimnieks” piedāvā pilnu datoru diagnostikas pakalpojumu klāstu, izmantojot labāko aprīkojumu, ko oficiāli ieteicis ražotājs.

auto-diagnostika

Auto diagnostika ir ieteicama šādos gadījumos:

Pirmkārt, ja tiek nopirkts īpašumā esošs transportlīdzeklis, bez vilcieniem jāveic datoru diagnostika. Automašīnas galveno sastāvdaļu profesionāla pārbaude ļauj noteikt mazākos un slēptos darbības traucējumus, par kuriem pārdevējs dod priekšroku klusēt. Ja nevēlaties iegādāties “kaķi maisā” - mūsu tehnisko centru speciālistu veiktā auto datordiagnostika sniegs jums pilnīgu informāciju par automašīnas reālo stāvokli.

Otrkārt, datoru diagnostika būs noderīga tiem automašīnu īpašniekiem, kuri ir pamanījuši nepareizu, aizdomīgu transportlīdzekļa izturēšanos uz ceļa. Savlaicīga nepareizas darbības cēloņa noteikšana ļaus izvairīties no turpmākiem ieguldījumiem kapitālā remontā un novērsīs nepatīkamu satiksmes situāciju rašanos.
Treškārt, sagatavojot automašīnu ziemas un vasaras periodiem, tiek noteikta datoru diagnostika. Apmeklējot mūsu servisa centru, lai nomainītu bremžu šķidrumu, eļļu, riepas un citus sezonas darbus, mēs iesakām veikt visaptverošu datoru diagnostiku, jo īpaši tāpēc, ka mūsu meistaru profesionalitāte ļauj veikt šādus darbus ārkārtīgi īsā laikā.
Ceturtkārt, lai novērstu kapitālo remontu, veiciet datoru diagnostiku katrā plānotajā tehniskajā apkopē. Mēs piedāvājam jums individuālu pieeju apkopei, ņemot vērā automašīnas darbības īpašības, tās vecumu, zīmolu un remonta darbu vēsturi.

Datordiagnostika ir ieteicama vismaz reizi gadā, lai gan labāk ir veikt visaptverošu pārbaudi ik pēc sešiem mēnešiem. Sākoties aukstajam laikam, izpaužas slēptākie transportlīdzekļu darbības traucējumi, kuru cēloni var noteikt tikai, izmantojot profesionālu aprīkojumu. Auto elektrisko iekārtu remonts, inžektora skalošana un motora kapitālais remonts - visu šo dārgo darbu var izvairīties, ja savlaicīgi apmeklējat mūsu servisa centru, lai veiktu datoru diagnostiku.

Savlaicīga diagnostikas darba priekšrocības ir acīmredzamas.

Pirmkārt, tiek identificēti un novērsti defekti, kas saistīti ar braukšanas drošību (piemēram, bremžu šļūteņu sistēmas). Otrkārt, datordiagnostika ļauj noteikt atsevišķu elementu nodiluma pakāpi un sastādīt optimālu remonta darbu izpildes plānu. Treškārt, uzlabojot automašīnas ekspluatācijas īpašības, tiek samazinātas tās uzturēšanas izmaksas.

Papildus autoserviss "Autosaimnieks” remontam un diagnostikas darbiem, tas pārdod arī augstas kvalitātes rezerves daļas visiem oriģinālo un neoriģinālo ražotāju modeļiem. Mēs garantējam augstu kvalitāti.