Stūres rata remonts

Autoserviss piedāvā profesionālu auto stūres rata remontu. Mēs piedāvājam  izpildītu darbu atrunātajos termiņos ar kvalitātes nodrošinājumu.

Cik izmaksā stūres rata remonts

Auto stūres rata remonts pie mums pieejams par patīkami zemām cenām, vērsieties mūsu servisa centrā. Kopējās remonta izmaksas nosaka pēc testēšanas sistēmas rezultātiem, un dažreiz pēc elementa izjaukšanas un problēmu novēršanas, ja datordiagnostika nespēj viennozīmīgi noteikt mezglus un mehānismus, kas prasa atjaunošanu un nomaiņu.

Nepieciešamās rezerves daļas pieejamas uzreiz mūsu noliktavā vai pēc pasūtījuma. Mēs sadarbojamies ar ražotājiem, lai jūs varat pasūtīt detaļas par viszemākajām izmaksām, un piegāde tiktu veikta pēc iespējas īsākā laikā. Uzzināt tehniskās apkopes vai atsevišķu stūres mehānisma manipulāciju cenu iespējam atrast sadaļā „cenas” vai sazinoties ar mums pa tālruņa numuru, kas norādīts mājas lapā.

Kā noteikt bojājumus

Par automobiļa stūres rata bojājumiem liecina šādas pamata iezīmes:

  • svešas skaņas, griežot stūres ratu tas klikšķ;
  • grūti griežas stūres rats, ir vajadzīga lielāka piepūle, lai kontrolētu automašīnas kustību;
  • kļuvis grūtāk nogriezties pagriezienā;
  • riteņu griešanās nevienmērība;
  • hidrauliskā šķidruma līmeņa pastiprināta samazināšanās.

Šādos gadījumos, kā arī, jebkurā citā manevrēšanas pārkāpumā  pēc iespējas ātrāk jāveic kvalificētu diagnostiku, saremontēt un atjaunot sistēmas funkcionalitāti, jo stūres rata bojājums apdraud transporta līdzekļa pasažieru drošību.
Otrs iemesls steidzami apmeklēt autoservisu - nenozīmīgas izmaiņas var ātri pārvērsties nopietnā bojājumā, kā dēļ iespējam būs jāmaina vesels mehānisma mezglu kopums.

Stūres rata labošanas darbi

Pirms auto stūres rata remonta jāveic diagnostikas operācijas komplekss, kā rezultātā automehāniķi noteiks darbus ko vajadzīgs veikt. Kā likums, tie ietver detaļu nomaiņu.

  • stūres līstes;stūres stienis;
  • termināli, kā arī pagriezieni, lodīšu kniedes, aizsargpārsegi;
  • stūres sūknis;stūres statņi;
  • stūres pastiprinātāja šķidrums.

Pie stūres rata pastiprinātāja apkopes un remonta tiek veikta hermētiskuma kontrole hidrauliskajā sistēmas ierīcē un izslēgta gaisa iekļūšana tajā.

Write a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *