Salona filtra maiņa

Autoserviss piedāvā salona filtra maiņas pakalpojumu. Procedūru var veikt kopā ar mašīnas tehnisko apkopi vai arī atsevišķi. Mēs strādājam ar rezultātiem, ievērojam darba izpildes termiņus un garantējam kvalitāti.

Kāpēc nepieciešams salona filtrs

Salona filtrs ir kā barjera, tas aizkavē putekļu, kukaiņu un neskaitāmu citu piesārņojumu iekļūšanu automašīnas salonā ar gaisa plūsmu. Šodien salona filtrs veic divas funkcijas:

gaisa plūsmas, kas nonāk salonā, attīrīšanu no piesārņojuma un citām daļām;

atfiltrēšanu no kaitīgiem izplūžu gāžu piemaisījumiem, asfalta.

Šis elements ļauj nodrošināt tīru un svaigu gaisu automašīnas salonā. Kvalitatīvi izstrādājumi kavē līdz 99,5% no ielas netīrumu un nepatīkamu smaku ieplūšanas salonā. Atbilstošs detaļas stāvoklis pazemina vadītāja un pasažieru pašsajūtas pasliktināšanās iespējamību, samazinot kaitīgo gāzu un putekļu ietekmi uz veselību. Savlaicīga filtra nomaiņa palīdz izbēgt no slimībām un ceļu satiksmes negadījumiem, kas var būt saistīti ar cilvēka pašsajūtu.

Kad nepieciešama salona filtra nomaiņa

Filtrācijas elementa stāvoklis ir ļoti atkarīgs no putekļu daudzuma un gaisa piesārņotības, kur galvenokārt tiek izmantota automašīna. Simptomi, kas liecina par netīru salona filtru:

  • nepatīkama smaka salonā;
  • vāja ienākošā gaisa plūsma;
  • augsts mitruma līmenis salonā.

Salona filtru maiņa ir iekļauta auto tehniskās apkopes reglamentā, ik pēc 15 tūkstošu kilometru nobraukuma. Protams, ja filtrs ir tīrs, tā nomaiņa nav nepieciešama. Tomēr parasti, nepieciešamība mainīt filtru parādās pat biežāk nekā tehniskā apkope. Meistari iesaka veikt šo procesu pēc filtra netīrības pakāpes, bet ne retāk kā reizi pusgadā (pie sezonālās automobiļa sagatavošanas).

Cik maksā salona filtra maiņa

Aprēķinot filtra maiņas veikšanas izmaksas tiek ņemti vērā:

  • detaļas cena;
  • darba sarežģītība un ilgums.

Dažos gadījumos filtra maiņu var veikt ātri, bet ir arī auto modeļi, kuriem ir sarežģīti piekļūt pie filtra, un ir nepieciešamība demontēt lielu daļu no salona. Ar cenām varat iepazīties  mūsu mājas lapas sadaļā cenas, vai zvanot uz mūsu autoservisu pa tālruni.

Kur nomainīt salona filtru

Autoserviss piedāvā savu kompetento meistaru pakalpojumus Jūsu auto apkopei. Jebkuras sarežģītības darbus veicam ar garantētu rezultātu.

Ātri un kvalitatīvi veiksim salona filtru nomaiņu mūsu adresē: Vestienas iela 6, Rīga, Latvija

Comments for this post are closed.