Pārnesumkārbas remonts

Slodzes dēļ nolietošanās, un pārnesumu kārbas bojāšanās laika gaitā ir neizbēgams. Pagarināt agregāta darba termiņu var veicot, kvalitatīvu auto apkopi, kā arī profesionālu diagnostiku. Bet ja problēma tomēr ir radusies ar garantijas kvalitāti un efektīvi savest kārtībā Jūsu automašīnas pārnesumkārbu palīdzēs mūsu autoservisā.

Cik maksā pārnesumkārbas remonts

Manuālās un automātiskās pārnesumkārbas remonta izmaksas var konstatēt tikai pēc pilnas diagnostikas rezultātiem, bet šad un tad, tikai pēc demontāžas un problēmu novēršanas kad acīm redzams paliek darba apjoms, kas prasa detaļas nomaiņu vai atjaunošanu. Aktuālās cenas atsevišķiem remonta darbiem var uzzināt attiecīgajā sadaļā mūsu vietnē vai pa tālruni.

Kopējās remonta izmaksas ir atkarīgas no:

 • darbu daudzuma un sarežģītības,
 • izejmateriālu un rezerves daļu cenām,
 • auto transmisijas tipa.

Manuālās transmisijas remonts

Mehāniskās ātrumkārbas uzbūve ir vienkāršāka nekā automātiskās. Ja automātiskās ātrumkārbas pilnīga nomaiņa nav retums, tad mehāniskā transmisija reti kad pilnībā iziet no ierindas. Tā ir daudz vienkāršāka, uzticamāka un piemērotāka remonta darbiem. Bez tam, tās remonts izmaksās lētāk.

Mehāniskās transmisijas sistēma ietver:

 • pašu mehānisko pārnesumkārbu,
 • sajūga disku,
 • spararatu un pārnesuma vārpstu,
 • zobrata siksnu.

Kāda no šo elementu iziešanas no ierindas var sabojāt pārnesumkārbu. Autoserviss piedāvā veikt manuālo ātrumkārbu remontu par labu cenu.

Automātiskās pārnesumkārbas remonts

Automātiskā pārnesumkārba atšķiras ar vieglāku ekspluatāciju, bet sarežģītāku konstrukciju. Ja rodas problēmas, autoservisa meistari palīdzēs precīzi noteikt, agregāta salūšanas iemeslu, un veiktu remontu, lai tos novērstu.

Darbaspējas atjaunošanas posmi:

 1. Pirms automātiskās ātrumkārbas remonta jāveic sarežģīta kompleksā datora diagnostika.
 2. Kārbas demontāža un izjaukšana.
 3. Problēmu novēršana. Tieši šajā posmā var sākt saskatīt visus bojājumus, noteikt darbu sarakstu un galīgās pakalpojuma izmaksas.
 4. Detaļas remonts vai nomaiņa, uzstādīšana, eļļas maiņa.
 5. Montāžas kontroles pārbaude.

Mūsu auto servisa centra meistari, kuriem ir pieredze ar dažāda veida automašīnu modeļiem, veic kompleksu pārbaudi un precīzu ātrumkārbas remontu, pēc kura mehānisms tiek testēts, bet auto īpašnieks saņem garantiju par veikto darbu kvalitāti.

Comments for this post are closed.