Gaisa filtra nomaiņa

Gaisa filtru nomaiņas pakalpojums ir paredzēts veikt autoservisa meistariem kā daļu no auto kompleksās apkopes vai kā atsevišķu darbību.

Pierakstīties pie mums uz apkopi varat pa tālruni, uz vietas vai mūsu interneta mājaslapā vietas.

Kāpēc ir vajadzīgs gaisa filtrs

Vidēji dzinējam nodrošinot nepieciešamo koncentrāciju degvielas maisījumam, kas sastāv no degvielas un gaisa, tam nepieciešami aptuveni 200 kubikmetri gaisa uz 100 km automašīnas nobraukuma. Ja gaisa plūsma, kas nokļūst dzinējā, neizies tīrīšanas procedūru, visas cietās daļiņas, kukaiņi un citu nevēlamu sastāvdaļu iekļūšanu tieši dzinējā, sadedzinot vai pievienojoties metāla daļām motorā, kura darbs pasliktināsies laika gaitā. Un remonta iespējamība palielināsies. Gaisa filtrs darbojas kā barjera atlūzām un citiem objektiem, kas atrodas gaisā. Savlaicīga filtra nomaiņa saglabās dzinēja dzīvību un darba mūžu un neizraisīs nopietnas problēmas, kas prasīs motora remontu.

Papildus funkcijas gaisa filtram:

• nomāc troksnis no motora;

• nodrošina regulāru temperatūru degvielas maisījumam (benzīndzinējiem).

 Laika gaitā samazinās šūnu elementa caurlaides spējas, jo jāievēro to, ka atlūzas un putekļi vairāk ietekmē skābekļa daudzumu, kas ieplūst sadegšanas kamerā. Gaisa trūkuma dēļ nevar sadedzināt degvielu  pilnībā. Situācija izraisa palielinātu degvielas patēriņu, samazinās dzinēja jauda, ​​toksiskā koncentrācijas piemaisījuma daudzums izplūdes gāzēs.

Gaisa filtru veidi

Galvenokārt mūsdienu automašīnām uzstādās šāda tipa gaisa filtri:
• paneļveida;

• cilindrisks;

• bez rāmja.

Visbiežāk filtru daļas ir izgatavotas no kartona, ir varianti arī no sintētiskām šķiedrām. Pēdējie prasa precīzi ievērot maiņas intervālu.

Kad mainīt gaisa filtru

Vienkāršākais veids, kā noteikt vajadzību mainīt gaisa filtru ir vizuāli. Ja elements ir tīrs, varat turpināt izmantot automašīnu bez problēmām, bet, ja tas ir pildīti ar putekļiem, un tas ir eļļains, steidzami nepieciešams to nomainīt.
Procedūra jāveic katrā plānotajā tehniskajā apkopē. Parasti ieteicamais biežums šādai apkopei ir 10-15 tūkstošus km. Savlaicīga nomaiņa – garants regulāri strādājošam dzinējam.

Izmaksas gaisa filtra nomaiņai

Autoserviss piedāvā nomainīt gaisa filtru par zemām izmaksām. Izmaksas atkarīgas no filtra tipa un tā cenas.

Pašas procedūra izmaksas atrodas mājas lapas cenu sadaļā. Uzzināt tās, kā arī uzzināt izmaksas par pilnu tehnisko apkopi un pierakstīties mūsu autoservisā var arī mūsu mājas lapā vai pa telefonu.

Write a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *