Bremžu kluči, maiņa

Bremžu kluči - bremžu sistēmas elements, kas ir tieši iesaistīts riteņu kustības pārtraukšanas procesā. Tomēr laika gaitā, tie dilst – samazinās šī berzes materiāla biezums, un tas var nodilt pilnībā. Šādas nodilušas detaļas var sabojāt diskus un bungas. Šādā gadījumā, būs nepieciešami vairāki dārgi remonti. Bet bīstamākais nav zaudēt naudu, bet gan tas, ka samazinās transportlīdzekļa drošība. Kvalitāte un bremžu kluču stāvoklis ir tieši saistīts ar efektīvu bremžu nostrādāšanu.

Bremžu kluču maiņas procedūra ir nepieciešama ikvienam automobilim. Katras bremžu sistēmas elementu stāvoklis, jo īpaši, kas ir atbildīgs par auto apstāšanos, ir nepieciešama pastāvīga kontrole. Autoserviss piedāvā bremžu kluču maiņu par optimālu cenu un ar kvalitātes garantiju veiktajam darbam.

Veikt pilnu apkopi vai atsevišķus darbus, kas iekļauti reglamentā, varat mūsu autocentrā. Kluču nomaiņa ir pieejama pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties var vietnē vai pa tālruni. Nomainīt nolietotās bremžu uzlikas mūsu autoservisā ir iespējams par konkurētspējīgām cenām, ar garantiju un kvalitāti.

Mūsu servisā varat savest kārtībā bremžu sistēmu, veikt apkopi un nomainītu bremžu klučus. Mēs piedāvājam:

  • augstas kvalitātes darbu;
  • paveiktu darbu norunātajos termiņos;
  • detaļas par ražotāju cenām;
  •  garantiju uz visa veida darbiem.

Maksimāli uzticamākais risinājums auto remontam ir piemērots autoserviss, kur Jūs apkalpos kvalificēti un diplomēti speciālisti ar pieredzi. 

Mūsu uzņēmums gadu laikā ir kļuvis par populāru auto pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā pilnu pakalpojumu paketi, tehniskās apkopes, diagnostiku un remontu visu marku automašīnām. Kādas priekšrocības ir mūsu klientiem?

• Darbu izpilde maksimāli īsā laikā.

• Nodrošinām ar augstas kvalitātes pakalpojumiem.

• Mūsu kompānijas garantija.

• Kvalitatīvas rezerves daļas un materiāli.

• Kompetents un pieredzes bagāts personāls.

Izmantojot mūsu pakalpojumus, Jūs varat būt droši, ka automašīnas remonts tiks veikts visaugstākajā līmenī, un Jūsu "dzelzs zirgs" būs labās un gādīgās rokās. Mēs esam gatavi sniegt visus pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnas remontu. Maksimāli pilnā pakalpojumu pakete novērsīs nepieciešamību apmeklēt citus autoservisus Latvijā!